Якщо у Вас є цікава інформація про заклад, про випускників, світлини шкільних років, свої творчі роботи, просимо надсилати матеріали stas_sc58@ukr.net

Вчителі школи

Осипенко Олександр Анатолійович

Вчитель, Директор школи
Предмет: Інформатика
Категорія: Вища категорія, учитель-методист

Русанова Тетяна Федорівна

Вчитель, Заступник директора з виховної роботи
Предмет: Фізика
Категорія: Вища категорія, учитель-методист

Шахворостова Маргарита Миколаївна

Вчитель, Заступник директора з навчально-виховної роботи
Предмет: Українська мова і література
Категорія: Вища категорія, старший вчитель

Плаксіна Оксана Євгенівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи, Вчитель
Предмет: Початкова школа
Категорія: Вища категорія

Гаврашова Лідія Володимирівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи, Вчитель
Предмет: Інформатика
Категорія: Вища категорія

Головашеч Микола Олександрович

Заступник директора з адміністративно-господарчої частини

Козодавлєв Олег Альбертович

Вчитель
Предмет: Історія
Категорія: І категорія

Панчук Олена Анатоліївна

Практичний психолог
Предмет: Психологія
Категорія: Вища категорія

Ольховська Маргарита Вікторівна

Соціальний педагог, Вчитель
Предмет: Основи здоров'я
Категорія: І категорія

Дорожко Наталія Анатоліївна

Вчитель
Предмет: Англійська мова
Категорія: Вища категорія

Малюк Ірина Анатоліївна

Вчитель
Предмет: Українська мова і література
Категорія: Вища категорія

Кривенко-Поваляєва Ірина Петрівна

Вчитель
Предмет: Іспанська мова
Категорія: І категорія

Чернова Лариса Леонідівна

Вчитель
Предмет: Інформатика
Категорія: І категорія

Єфіменко Вікторія Сергіївна

Вчитель
Предмет: Інформатика, Технології
Категорія: Вища категорія

Павлова Світлана Вікторівна

Вчитель
Предмет: Початкова школа
Категорія: І категорія

Холодова Ганна Вікторівна

Вчитель
Предмет: Початкова школа
Категорія: Категорія спеціаліст

Щербак Маріанна Артурівна

Педагог-організатор

Плахоніна Надія Костянтинівна

Асистент вчителя (інклюзія)
Предмет: Початкова школа
Категорія: Категорія спеціаліст

Вельбой Олена Анатоліївна

Вчитель
Предмет: Українська мова і література
Категорія: Вища категорія

Акулова Ольга Олександрівна

Вчитель
Предмет: Російська мова і література, Етика
Категорія: Вища категорія

Мазиріна Алла Степанівна

Вчитель
Предмет: Англійська мова
Категорія: Вища категорія, учитель-методист

Картавих Віта Валентинівна

Вчитель
Предмет: Біологія
Категорія: І категорія

Санін Костянтин Вікторович

Вчитель
Предмет: Трудове навчання
Категорія: І категорія

Сергиенко Сергей Михайлович

Вчитель
Предмет: Математика
Категорія: Вища категорія

Ноздреватих Світлана Анатоліївна

Вчитель
Предмет: Українська мова і література
Категорія: І категорія

Булах Марина Олександрівна

Вчитель
Предмет: Українська мова і література
Категорія: Категорія спеціаліст

Червона Ірина Володимирівна

Вчитель
Предмет: Початкова школа
Категорія: Категорія спеціаліст

Бублик Катерина Вадимівна

Вчитель
Предмет: Англійська мова
Категорія: ІІ категорія

Гусєва Ірина Олександрівна

Вчитель
Предмет: Біологія, Основи здоров'я
Категорія: ІІ категорія

Волощєнко Юлія Валеріївна

Вчитель
Предмет: Англійська мова
Категорія: Категорія спеціаліст

Барсегян Юлія Ігорівна

Вчитель
Предмет: Англійська мова
Категорія:

Гвоздовська Юлія Сергіївна

Вчитель
Предмет: Українська мова і література
Категорія: І категорія

Кобзарь Тетяна Григорівна

Вчитель
Предмет: Українська мова і література
Категорія: ІІ категорія

Торба Олена Олексіївна

Вихователь групи подовженого дня
Предмет: Початкова школа
Категорія: Категорія спеціаліст

Малахова Наталія Миколаївна

Вчитель
Предмет: Українська мова і література
Категорія: Категорія спеціаліст

Хачатрян Валентина Михайлівна

Вчитель
Предмет: Англійська мова
Категорія: Вища категорія

Горбунова Лариса Анатоліївна

Вчитель
Предмет: Російська мова і література
Категорія: Вища категорія

Усатенко Юлія Миколаївна

Вчитель
Предмет: Хімія
Категорія: І категорія

Кубрик Дарія Олександрівна

Вчитель
Предмет: Інформатика
Категорія: І категорія

Козаченко Ірина Євгенівна

Вчитель
Предмет: Початкова школа
Категорія: Вища категорія

Гончар Тетяна Миколаївна

Вчитель
Предмет: Початкова школа
Категорія: І категорія

Айгін Тетяна Олегівна

Вчитель
Предмет: Правознавство, Початкова школа
Категорія: І категорія

Приходько Софія Володимирівна

Асистент вчителя (інклюзія)
Предмет: Початкова школа
Категорія: Категорія спеціаліст

Саніна Марина Володимирівна

Вчитель
Предмет: Російська мова і література
Категорія: І категорія

Кривенко Ірина Геннадіївна

Вчитель
Предмет: Історія
Категорія: ІІ категорія

Нерубенко Оксана Олександрівна

Вчитель
Предмет: Математика
Категорія: І категорія

Саранча Альона Андріївна

Асистент вчителя (інклюзія)
Предмет: Початкова школа
Категорія: Категорія спеціаліст

Сучкова Катерина Aнатоліївна

Асистент вчителя (інклюзія)
Предмет: Початкова школа
Категорія: Категорія спеціаліст

Волковська Ольга Іванівна

Вчитель
Предмет: Математика
Категорія: Вища категорія

Рензяєва Наталія Олексіївна

Вчитель
Предмет: Трудове навчання
Категорія: Категорія спеціаліст

Куценко Анжеліка Володимирівна

Вчитель
Предмет: Географія
Категорія: Вища категорія

Гарний Дмитро Олегович

Вчитель
Предмет: Німецька мова
Категорія: Категорія спеціаліст

Піскуненко Альона Володимирівна

Вчитель
Предмет: Початкова школа
Категорія: ІІ категорія

Леонов Микола Олексiйович

Вчитель
Предмет: Захист Вітчизни, Фізична культура
Категорія: ІІ категорія

Зима Тетяна Вікторівна

Вчитель
Предмет: Українська мова і література
Категорія: І категорія

Карполенкова Ірина Володимирівна

Вчитель
Предмет: Фізика, Природознавство
Категорія: Вища категорія, старший вчитель

Кравченко Наталя Василівна

Вчитель
Предмет: Початкова школа
Категорія: І категорія

Зозуля Зоя Дмитрівна

Вчитель
Предмет: Математика
Категорія: І категорія

Мандебура Анастасія Олександрівна

Вчитель
Предмет: Художнє мистецтво
Категорія: ІІ категорія

Литвиненко Анна Сергіївна

Вихователь групи подовженого дня
Предмет: Початкова школа
Категорія: Категорія спеціаліст

Івченко Аліна Геннадіївна

Асистент вчителя (інклюзія)
Предмет: Початкова школа
Категорія: Категорія спеціаліст

Аракелян Сусанна Гариковна

Вчитель
Предмет: Початкова школа
Категорія: ІІ категорія

Зайцева Валентина Володимирівна

Вчитель
Предмет: Російська мова і література
Категорія: Вища категорія

Бойко Аліна Володимирівна

Вчитель
Предмет: Початкова школа
Категорія: ІІ категорія

Тютюнник Світлана Вадимівна

Вчитель
Предмет: Початкова школа
Категорія: Вища категорія

Кротова Анна Юріївна

Вчитель
Предмет: Німецька мова
Категорія: Категорія спеціаліст

Водорез Марина Юріївна

Вчитель
Предмет: Англійська мова
Категорія: І категорія

Локтіонова Тетяна Юріївна

Вчитель
Предмет: Початкова школа
Категорія: Вища категорія

Яковлев Євген Олександрович

Вчитель
Предмет: Фізична культура
Категорія: Категорія спеціаліст

Климчук Віктор Григорович

Вчитель
Предмет: Фізична культура
Категорія: І категорія

Климчук Ніна Володимирівна

Вчитель
Предмет: Фізична культура
Категорія: І категорія

Єрмакова Тетяна Петрівна

Вчитель
Предмет: Музичне мистецтво, Мистецтво, Художня культура
Категорія: Вища категорія

Бережна Анастасія Вікторівна

Вчитель, Педагог-організатор
Предмет: Початкова школа
Категорія: Категорія спеціаліст

Заболотна Юлія Вікторівна

Вчитель
Предмет: Англійська мова
Категорія: Категорія спеціаліст

Лобойко Валентина Петрівна

Вчитель
Предмет: Початкова школа
Категорія: І категорія

Cергієнко Світлана Петрівна

Вчитель
Предмет: Українська мова і література
Категорія: І категорія

Косолапенко Людмила Григорівна

Вчитель
Предмет: Початкова школа
Категорія: І категорія