Після відправки повідомлення, Вам на вказану пошту (якщо вказано) прийде посилання для підтвердження повідомлення. Анонімні повідомлення публікуватися не будуть. Email адреса та посилання на соціальний профіль буде доступна тільки адміністратору сайту.

Ольга
6 Вересня 2021 р.

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, есть ли утверждённое меню, или что-то подобное для детей «льготников» которые питаются бесплатно? Как понять , что детки могут кушать бесплатно?
Заранее благодарю!

Відповідь від школи:
Шановна Ольго!
Всі діти в нашій школі, й пільговики теж, харчуються за перспективним двотижневим меню, що розробляється технологами та затверджується керівництвом КПвві "Шкільне харчування", відповідно до вимог нормативних документів.
На підставі цього двотижневого меню кожен день завідувачкою виробництвом шкільної їдальні розробляється щоденне меню, погоджується з адміністрацією закладу та вирішується на стенді в шкільній їдальні. Якщо Вам цікавить це меню, Ви можете звернутися до свого класного керівника, вона надішле Вам фото цього меню зі стенда в їдальні. Якщо у Вас ще будуть якісь питання, звертайтесь, будемо намагатися Вас проінформувати в межах нашої компетенції.
З повагою, адміністрація школи.

Антонина
24 Липня 2021 р.

Добрый вечер.
Уважаемый Александр Анатольевич, сегодня (18.07.21)во время дождя с сильным ветром на территории школы на спортивной площадке ,порывом ветра сломало одну из сухих берёз,которые там находятся в таком состоянии уже не первый год!Это уже не ветки которые падают в течении года,а часть ствола, падение которого уже точно могло привести к смертельному исходу если бы вдруг кто-то оказался в этом месте!
Весной уже падала сухая берёза на заднем дворе школы и даже после этого несколько сухих берёз остаются на территории школы!
Прошу повторно пригласить зеленстрой,депутата или тех лиц которые могут помочь школе убрать с территории аварийные деревья!
Совсем скоро начнется учебный год (надеюсь дети будут при этом посещать школу) ,а на этой спортивной площадке гуляет во время продленки много детей!
И все дети любого возраста любят находится на школьном дворе, хотелось бы чтобы он был для них безопасным!
Спасибо.

Відповідь від школи:
Шановна, Антоніно!
Стосовно Вашого звернення про зламану потужним вітром суху гілку берези на спортивному майданчику ХЗОШ №58 можемо повідомити, що наш заклад має дозвільні документи на знесення цих сухих дерев. Неодноразово адміністрація школи зверталася з цією проблемою до керівних установ. Як нам відповіли, ми стоїмо першими в черзі на знесення аварійних дерев, але на теперішній час коштів на їх видалення немає. При наявності фінансування в якнайкоротші терміни будуть проведені всі роботи. Сподіваємося на співрозуміння.
Адміністрація школи.

Екатерина Александровна Медведева-Панченко
15 Червня 2021 р.

Здравствуйте, скажите пожалуйста, есть ли в ближайших планах этого года отремонтировать на стадионе баскетбольные щиты, если нет, то может попросить помощи у городских властей или депутатов? Я понимаю, что сломано это все посетителями, но просто если прошлым летом было хотя-бы три кольца целых, то этим - уже только одно, не очень удобно втискиваться у одного кольца и третьеклашкам и семнадцатилетним "дядям". Хочется, что-бы наша школа и дальше оставалась любимым местом времяпровождения наших детей и центром для досуга даже во внеурочное время, просто если второй год дело не движется, может пора подключать помощь со стороны? Спасибо

Відповідь від школи:
Шановна Катерино Олександрівно!
Дякуємо Вам за небайдужість до наших спільних проблем. Адміністрація школи неодноразово зверталась до Управління освіти та міського КП "Спорт для всіх" із запитом відремонтувати пошкоджені баскетбольні щіти. Але це питання на цей час не вирішено.
На теперішній час ми звернулись до нашого депутата Харківської міської ради Руденка А.І. з проханням заміни баскетбольних щитів. Якщо до кінця літа це питання не буде вирішено, адміністрація школи та батьки учнів самостійно проведуть заміну щитів до початку занять 01 вересня 2021 року.
З повагою, адміністрація школи.

Наталья
12 Травня 2021 р.

Судя из Вашего ответа во всем будет виноват классный руководитель? А то, что эпидемиологическая обстановка на пределе и лишний раз сводить всех детей вместе, никого не интересует! И после карантина родителям очень накладно отдать более 400 грн. за летний лагерь с сомнительным питанием. Исходя из прошлых лет, питание было ужасным. И хотелось бы узнать это решение школьной администрации или распоряжение управления образования?

Відповідь від школи:
Шановна Наталіє!
По-перше, ніхто нікого ні в чому не буде вважати винним. Провести роз'яснювальну роботу з учнями та батьками адміністрації школи та класним керівникам доручено міською владою. Якщо всі учні та батьки будуть обізнані з інформацією про пришкільні табори, а керівництво закладу та класний керівник продумають, як в складних умовах провести виховні заходи в таборі з врахуванням карантинних вимог, то ніяких претензій ні до кого не буде.
По-друге, ми розуміємо Ваші фінансові проблеми та занепокоєння з приводу епідситуації. Харчування дітей в таборі не буде таким як вдома, але працівники їдальні зроблять все можливе, щоб максимально задовольнити потреби дітей у відповідності з нормативами та фінансуванням.
По-третє, рішення про відкриття пришкільних таборів у школах м. Харкова приймала міська влада. Ми виконуємо її розпорядження.
І головне, ми ще раз наголошуємо, що ніхто Вашу дитину примусово до табору не зарахує. Приймайте рішення, що для Вашої сім'ї буде найоптимальнішим. Але вважаємо, що знайдеться чимало сімей, в яких протягом червня не буде можливості вдень приглянути за дитиною, нагодувати її. І в такому разі перебування дитини в таборі буде на користь та тимчасово зніме проблему в сім'ї.
З повагою, адміністрація школи.

Наталья
11 Травня 2021 р.

Здравствуйте! Проясните пожалуйста информацию об оплате летнего школьного лагеря? Лагерь должны оплатить и посещать все обязательно принудительно или по желанию?

Відповідь від школи:
Шановна Наталіє!
Перебування в пришкільному таборі відбувається згідно Вашого рішення, можливостей та бажання Вашої дитини. Виключно на добровільних засадах.
На класного керівника покладається організувати набір дітей зі свого класу, провести роз'яснювальну роботу з батьками та дітьми. Ніхто не вимагає 100-відсоткового відвідування табору. Але якщо в класі буде дуже обмаль бажаючих, можуть виникнути питання до класного керівника: наскільки ефективно, професійно та толерантно він провів роз'яснювальну роботу. Але це не Ваші проблеми, для Вас головне - оздоровлення Вашої дитини в такий спосіб, який влаштовує Вашу сім'ю.
З повагою, адміністрація школи.