Після відправки повідомлення, Вам на вказану пошту (якщо вказано) прийде посилання для підтвердження повідомлення. Анонімні повідомлення публікуватися не будуть. Email адреса та посилання на соціальний профіль буде доступна тільки адміністратору сайту.

Ольга
31 Березня 2022 р.

Скажите пожалуйста, если ребёнок на время военного положения выехали из Х в область, нужно ли там оформляться в школу, чтоб закончить год? Или наших детей переведут в следующий класс автоматически? Засчитается ли учебный год, если не доучиться 2 месяца? Не знаем, что нам делать.

Відповідь від школи:
Шановна Ольго!
Якщо у вашої дитини є можливість зараз відвідувати навчальні заняття у школі за місцем перебування, рекомендуємо щоб ваша дитина ці заняття відвідувала. Як і коли буде закінчуватися навчальний рік у школах Харкова, як будуть переводитися діти до наступних класів - сподіваємося, що в найближчий час надійдуть відповідні роз'яснення від міністерства освіти та науки України. Ми одразу повідомимо про це батьків на сайті та в групах в соцмережах. Дякуємо за співрозуміння. Бережіть себе та свою дитину!
З повагою, адміністрація школи.

Ирина
8 Березня 2022 р.

Здравствуйте!

Подскажите пожалуйста, когда будет собрание родителей первоклассников и когда начнут принимать документы в 1 класс?

Відповідь від школи:
Шановна Ірино!
Набір дітей до першого класу проходить у квітні-травні. Всі питання стосовно набору дітей до першого класу будуть розглянуті на перших зборах для батьків майбутніх першокласників, який плануємо провести орієнтовно 24 лютого 2022 року о 17 годині. Дата зборів буде оголошена додатково на сайті школи.
Якщо дитина зареєстрована в будь-якому районі Харкова, а мешкає на території обслуговування школи, це не є перешкодою для зарахування до закладу освіти.
За всіма запитаннями, що стосується зарахування дітей до 1 класу, Ви можете звертатися до заступника директора Плаксіної Оксани Євгенівни за телефоном 0978529757.
З повагою адміністрація школи №58.

Динил
20 Грудня 2021 р.

Здравствуйте, подскажите пожалуйста с каки средним балом вы берете учеников в школу в 10 класс, и будет ли у вас он в следующем году?

Відповідь від школи:
Шановний Даниле!
По-перше, ми плануємо навчання 10-х класах нашої школи в наступному навчальному році. Профілі: інформаційно-тенологічний, правовий і, можливо, математичний або української філології.
По-друге, основні Правила прийому до 10-го класу буде відображено в новому Статуті закладу, який зараз розробляється, і, за інформацією Департаменту освіти ХМР, буде затверджений до кінця навчального року. Він розробляється на підставі Положення про ліцей (див. за цим посиланням: << перейти за посиланням >> в якому в пункті 10 прописані основні підходи до прийому здобувачів освіти до 10-го класу.
По-третє, за інформацією Міністерства освіти та науки України до Положення про ліцей готуються зміни або він може бути прийнятий в новому форматі.
Підсумовуючи все вищесказане, можемо сподіватись, що умови прийому до 10-го класу нашого закладу, профільність 10-х класів буде оприлюднено на сайті нашого закладу наприкінці 2021/2022 навчального року.
З повагою, адміністрація школи.

Ольга
6 Вересня 2021 р.

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, есть ли утверждённое меню, или что-то подобное для детей «льготников» которые питаются бесплатно? Как понять , что детки могут кушать бесплатно?
Заранее благодарю!

Відповідь від школи:
Шановна Ольго!
Всі діти в нашій школі, й пільговики теж, харчуються за перспективним двотижневим меню, що розробляється технологами та затверджується керівництвом КПвві "Шкільне харчування", відповідно до вимог нормативних документів.
На підставі цього двотижневого меню кожен день завідувачкою виробництвом шкільної їдальні розробляється щоденне меню, погоджується з адміністрацією закладу та вирішується на стенді в шкільній їдальні. Якщо Вам цікавить це меню, Ви можете звернутися до свого класного керівника, вона надішле Вам фото цього меню зі стенда в їдальні. Якщо у Вас ще будуть якісь питання, звертайтесь, будемо намагатися Вас проінформувати в межах нашої компетенції.
З повагою, адміністрація школи.

Антонина
24 Липня 2021 р.

Добрый вечер.
Уважаемый Александр Анатольевич, сегодня (18.07.21)во время дождя с сильным ветром на территории школы на спортивной площадке ,порывом ветра сломало одну из сухих берёз,которые там находятся в таком состоянии уже не первый год!Это уже не ветки которые падают в течении года,а часть ствола, падение которого уже точно могло привести к смертельному исходу если бы вдруг кто-то оказался в этом месте!
Весной уже падала сухая берёза на заднем дворе школы и даже после этого несколько сухих берёз остаются на территории школы!
Прошу повторно пригласить зеленстрой,депутата или тех лиц которые могут помочь школе убрать с территории аварийные деревья!
Совсем скоро начнется учебный год (надеюсь дети будут при этом посещать школу) ,а на этой спортивной площадке гуляет во время продленки много детей!
И все дети любого возраста любят находится на школьном дворе, хотелось бы чтобы он был для них безопасным!
Спасибо.

Відповідь від школи:
Шановна, Антоніно!
Стосовно Вашого звернення про зламану потужним вітром суху гілку берези на спортивному майданчику ХЗОШ №58 можемо повідомити, що наш заклад має дозвільні документи на знесення цих сухих дерев. Неодноразово адміністрація школи зверталася з цією проблемою до керівних установ. Як нам відповіли, ми стоїмо першими в черзі на знесення аварійних дерев, але на теперішній час коштів на їх видалення немає. При наявності фінансування в якнайкоротші терміни будуть проведені всі роботи. Сподіваємося на співрозуміння.
Адміністрація школи.