• Завантажую...

Гостьова книга

Після відправки повідомлення, Вам на вказану пошту (якщо вказано) прийде посилання для підтвердження повідомлення. Анонімні повідомлення публікуватися не будуть. Email адреса та посилання на соціальний профіль буде доступна тільки адміністратору сайту.


Anna2019 20 Травня 2019 р.

Доброго дня! Дуже цікавить питання, на якій підставі, Ваш вчитель інформатики, постійно, проводить ремонт техніки в кабінеті, де займаються діти. Дуже часто заправляється оргтехніка! Не думаю, що за санітарними нормами це дозволено! Займатися ремонтом потрібно в спеціальному місці і платити за це податки і орендувати приміщення, а Ви його покриваєте!

Відповідь: Шановний заявнику! З кожним роком кількість комп’ютерів та оргтехніки в закладі зростає, і вона потребує поточного обслуговування та ремонту. На жаль, в штатному розкладі школи не передбачено посаду спеціаліста з обслуговування та ремонту техніки. Щоб забезпечити безперешкодне проведення освітніх та адміністративних заходів, цю роботу доручено вчителю інформатики, який обслуговує виключно шкільну техніку на безоплатній основі. До того ж, жодному учневі або співробітнику він не відмовив у допомозі в консультуванні та рекомендаціях щодо функціонування техніки, не потребуючі за це якоїсь винагороди. Це можуть засвідчити учні, батьки, вчителі та випускники закладу за останні 20 років. Окрім слів вдячності вчителю адміністрація школи не чула від учасників освітнього процесу нарікань з цього приводу. Що стосується окремого приміщення, це є проблема, над якою адміністрація працює. Але жодного приміщення, вільного від освітнього процесу та пристосованого для обслуговування техніки в школі немає. Керівництво закладу врахує Вашу пропозицію і розгляне можливість організації роботи з поточного ремонту оргтехніки в окремому приміщенні. Дякуємо за небайдужість! Адміністрація школи


Вероніка 3 Квітня 2019 р.

Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, можно ли попасть в секцию футбола в вашей школе, если можно, телефон тренера. Спасибо!

Відповідь: Добрый день!Обратитесь к Аникееву Александру Ивановичу 0939851499 или 0975678762


Лина 27 Березня 2019 р.

Добрый день! При прохождении медосмотра в поликлинике, один из специалистов сообщил, что обязательное прохождение медосмотра в школу необходимо только определенным возрастным категориям, льготникам и инвалидам. Остальные по желанию. Уважаемая администрация! Укажите, пожалуйста, согласно каким нормативным требованиям, законодательству, ученикам начальной школы, первоклассникам, отучившимся год, необходимо пройти медкомиссию повторно, с учётом того, что все необходимые документы были предоставлены при поступлении?!

Відповідь: Доброго вечора! Згідно зі ст.12 Закону України «Про охорону дитинства» від 26.04.2001 р., на батьків покладено відповідальність за щорічне проходження їх дітьми медичного огляду. Відповідно до вищесказаного та наказу МОЗ України від 16.08.2010р. № 682 «Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів», рішення Харківської міської ради Харківської області від 18.04.2018р. № 1072 необхідно: 1. Пройти поглиблений медогляд у дитячій поліклініці (за місцем проживання), або у сімейного лікаря (з яким був укладений договір). Медогляд проводимо у лютому-березні 2019 р. 2. Результати поглибленого медичного огляду надати до медичного кабінету школи, або класному керівнику до 01 квітня 2019р.


Лина 5 Березня 2019 р.

Добрый день! Пожалуйста, укажите на основании каких законодательных актов, выдвигаются требования обязательного прохождения ежегодного прохождения медосмотра для школьников, учеников 1-го класса. При поступлении в школу дошкольники проходят медкомиссию, родители предоставляют все необходимые документы. Обязательно ли повторно проходить медосмотр по истечению 6 -ти месяцев? Или это мероприятие добровольное? Могут ли родители первоклассников отказаться от прохождения медосмотра?

Відповідь: Добрый день! Пожалуйста скопируйте ссылку и перейдите по ней для просмотра документа Департамента образования, в котором все это описано, со ссылками на соответствующие документы: https://1drv.ms/b/s!Am3QaYdw-7LyxH1Rg5gAOTWJegL4


Татьяна 26 Лютого 2019 р.

Добрый вечер.У меня огромная просьба в филеале вымыть мужской туалет.Там выедает глаза.Как могут дети туда ходить?Это издевательство над детьми!!!! За что мы платим деньги?

Відповідь: Добрый день! Стараемся все устранить. Спасибо за обращение!