Гостьова книга

Після відправки повідомлення, Вам на вказану пошту (якщо вказано) прийде посилання для підтвердження повідомлення. Анонімні повідомлення публікуватися не будуть. Email адреса та посилання на соціальний профіль буде доступна тільки адміністратору сайту.


Александр 30 Березня 2020 р.

Здравствуйте. Скажите, будет ли продлён учебный год в школе?

Відповідь від школи:
Доброї ночі, Олександре! Інформацію можна отримати за цим посиланням: Відкрити посилання в новому вікні. А офіційний документ, швидше за все, з'явиться в найближчій час.


Иван 16 Березня 2020 р.

Добрый день. Скажите, пожалуйста, как должно проводиться обучение во время карантина? Почему изучение новой темы представляет из себя заданный учителем параграф и к нему номера? Ведь такой предмет как математика невозможно понять просто прочитав главу учебника. Кроме этого, насколько мне известно, по домашним заданиям будут выставляться текущие оценки, не так ли? В других школах реализовано проведение уроков онлайн. Разберитесь пожалуйста с этой ситуацией.

Відповідь від школи:
Добрий вечір, Іван!
Перш за все, хотілося б Вас заспокоїти з приводу оцінок. Виконані домашні завдання будуть ретельно проаналізовані вчителями для з'ясування, чи опанували учні даний матеріал чи ні. Лише тільки потім, після розбору домашніх завдань, можуть бути проведені тести і виставлені оцінки. Учням буде надана можливість підвищити ці оцінки. З приводу об'єктивності виставлення цих оцінок переконливе прохання: звертатися до адміністрації школи.
По-друге, щоб ефективно, на належному рівні, проводити курс дистанційного навчання, його потрібно заздалегідь готувати з певної теми або групи тем. Це окреме завдання, на відміну від звичайної підготовки до уроку. Такою освітою в системі займаються школи дистанційного навчання, а вчитель звичайної школи не може відразу запропонувати такий дистанційний курс, якщо він його не готував.
Наскільки нам відомо, багато наших вчителів при роботі з дітьми використовують різні ресурси і платформи дистанційного навчання.
Були б дуже Вам вдячні, якщо Ви надішлете нам посилання на проведення уроків онлайн в інших школах міста Харкова, розглянемо можливість використати їх в освітньому процесі. Ми вивчали сайти та методичні матеріали інших шкіл і такого не побачили. Будемо дуже вдячні за допомогу!
Адміністрація школи.


Ольга 16 Березня 2020 р.

Пожалуйста проинформируйте родителей где можно получить дистанционное обучение в период карантина?

Відповідь від школи:
Доброго дня шановна Ольго! Всі завдання і матеріали, які кожен вчитель надає своїм учням знаходяться в розділі "Домашнє завдання" на головній сторінці сайту організації. Якщо вчитель використовує в своїй роботі різні інтернет-сервіси і платформи, то він там же вказує посилання і інформацію для доступу. Адміністрація школи.


Ольга 12 Березня 2020 р.

Пожалуйста, обновляйте информацию о возможном карантине. Из соц.сетей информация различная. Ориентироваться на расписание других школ нет смысла. У нас , как обычно, в разделе Новости и Объявления пусто!(

Відповідь від школи:
Дякуємо за звернення! Інформація вже на сайті.


Александр 11 Березня 2020 р.

Здравствуйте. Скажите, пожалуйста, планируется ли введение электронного дневника? Из прошлого комментария понятно, что причина его отсутствия - нежелание учителей заполнять его. Кроме того, сейчас существует множество бесплатных сервисов для его ведения, которые устанавливаются на телефон. Давайте идти в ногу со временем.

Відповідь від школи:
Шановний Олександре! Нам відомо про наявність безкоштовних сервісів щодо використання електронного щоденника учня. Але головне питання: Хто і коли буде заносити дані в щоденники учнів? Хто буде відповідати за конфіденційність та збереження особистої інформації школярів? В штатних розкладах закладів така посада не передбачена, а відповідно ця робота не буде оплачена. Тому вищевказані проблеми залишаються відкритими. В маленьких за кількістю учнів школах ці питання вирішуються дещо простіше на волонтерських засадах. Якщо у Вас є пропозиції щодо вирішення вищезазначених питань в нашому закладі, готові їх розглянути, обговорити реалізацію. Дякуємо за активну позицію. Адміністрація ХЗОШ №58