Гостьова книга

Після відправки повідомлення, Вам на вказану пошту (якщо вказано) прийде посилання для підтвердження повідомлення. Анонімні повідомлення публікуватися не будуть. Email адреса та посилання на соціальний профіль буде доступна тільки адміністратору сайту.


Антонина 24 Травня 2020 р.

УВ.администрация школы.
Прошу ответить, готовы ли вы противостоять принудительному продолжению дистанционного обучения детей с сентября?Какие вы готовы принять меры для того чтобы отстоять право детей обучаться полноценно на территории школы(которая для этого предназначена),чтоб дети могли также обучаться жить в коллективе и общаться в коллективе (а не только в кругу семьи и то посреди ночи когда родители приходят с работы и все это общение сводится к тому что нужно ночью делать уроки).
Например,как можно изучать иностранный язык?Когда дети должны сами изучать материал без пояснений учителя!
Каким образом будет в начале учебного года проводится корректирующее обучение?в чем оно будет заключаться,будут ли повторять все темы или просто детям будут даны тесты?
Как школа будет способствовать детям у которых нет возможности иметь дома интернет, телефон или компьютер для обучения.Каким образом отстаивать права детей на обучение которое им дано Конституцией Украины?
Я против дистанционного обучения.
Я не получаю за это зарплату и никаких льгот на использование дополнительной электроэнергии,интернетресурса.
Куда в течении карантина идёт все финансирование которое было выделено школе на питание детей и все остальное,что включает в себя государственное финансирование школы.
Спасибо.

Відповідь від школи:
Шановна Антоніно! На Ваше звернення від 24.05.2020 можемо відповісти наступне.
Подовження карантинних заходів, дистанційного навчання не вирішується адміністрацією школи, а залежить від рішень Уряду та МОНУ. Сподіваємося, що з 1 вересня 2020 року заняття розпочнуться в звичайному режимі. Вчителі, так же як і Ви, втомилися від проблем дистанційного навчання, розуміють труднощі у вивченні багатьох предметів і теж не отримують компенсації за використання власних технічних та енергетичних ресурсів.
Ми плануємо з вересня не тільки тестування учнів для виявлення прогалин в їх знаннях, а також системне повторення матеріалу, що вивчався в дистанційному режимі.
Бюджетні видатки на утримання школи затверджуються та переглядаються Харківською міською радою, за виключенням коштів державної субвенції, що надходять з МОНУ. На теперішній час школі виділено кошти на: заробітну платню вчителям, комунальні послуги (які ми звели до мінімуму в режимі карантину), проведення капітальних ремонтів ( в філії школи в квітні відремонтовано частину покрівлі), виділено засоби індивідуального захисту для учнів, батьків, вчителів.
На поточний ремонт закладу, аварійні ремонтні роботи, придбання необхідних матеріалів те обладнання в кошторисі школи грошей не передбачено. Як будуть використані кошти, що були виділені Харківською міською радою на харчування учнів і не використані під час карантину, буде вирішувати на сесії міська влада.
На теперішній час до школи не доведено інформацію про перенаправлення використання цих коштів. Як тільки таку інформацію буде отримано, ми доведемо ії до батьків та вчителів закладу.
Сподіваємося, що до вересня ситуація нормалізується. Влітку педколектив буде ретельно готуватися до відновлення освітнього процесу. Дякуємо за співрозуміння.
Адміністрація школи.


Озерян Ирина Флорияновна 18 Травня 2020 р.

Вопрос:"Имеет ли право учитель по математике снижать оценку за почерк?"

Відповідь від школи:
Шановна Ірино Флориянівно! На Ваше запитання можемо надати наступну інформацію. Оцінювання учнів з математики проводиться вчителями відповідно до КРИТЕРІЇВ ( затв.наказом МОНУ від 05.05.2008 N 371) та п.4 листа МОНУ від 03.07.2018 N 1/9-415. В жодному з наведених нормативних документів не йдеться мова про врахування під час оцінювання письмових робіт з математики каліграфічних якостей виконаної учнем роботи. Тому зниження оцінки за негарний почерк є безпідставним і не відповідає вимогам нормативних документів.
З повагою, адміністрація школи.


Александр 15 Квітня 2020 р.

Добрый день. Скажите, пожалуйста, почему весь процесс дистанционного обучения представляет собой задавание домашних заданий? Учителя дают новые темы на самостоятельное изучение, а потом проводят по ним контрольные. Кроме того, с большинством учителей отсутствует обратная связь. Как этот процесс контролируется со стороны администрации школы?

Відповідь від школи:
Шановний, Олександре! Методичні рекомендації щодо впровадження освітнього процесу під час карантину передбачають не тільки домашні завдання та контрольні роботи, а й інші дидактичні засоби відповідно до кваліфікації вчителів та технічних можливостей. Адміністрація надає вчителям всіляку методичну та технічну допомогу. Відстежує наявність завдань, зворотного зв'язку, ведення електронного журналу тощо, координує та коригує освітню діяльність педагогів. Наразі активно запровадили заходи психологічної підтримки учнів та батьків під час карантину, шкільний психолог та соціальний педагог проводять он-лайн спілкування за певним графіком. Але адміністрація школи не ставить собі за мету та не в змозі контролювати кожне заняття, завдання та методичні заходи кожного вчителя в кожному класі. Наша задача - по-можливості, в короткий термін скоригувати освітній процес, якщо до конкретного вчителя у батьків та учнів конкретного класу є зауваження, питання, пропозиції. Тому, будь-ласка, якщо у Вас такі проблеми виникли, напишіть: з якого предмету і в якому класі, щоб адміністрація оперативно попрацювала з вчителем. Завіряємо Вас, що ці дії будуть толерантними і ніяк не вплинуть на результати Вашої навчальної діяльності. Дякуємо за співрозуміння та співпрацю.
З повагою, адміністрація школи.


Ольга 1 Квітня 2020 р.

Вот чем дальше, тем все интересней. Как так получается , что именно учителя 58 школы до сих пор дистанционное обучение сводят к прочтению и самоизучению материала? Прежде чем дать контрольные для класса по математике 6 классам по вашему мнению что необходимо было предпринять? Хотя бы проверить как дети освоили материал. А для этого дать хотя бы ссылки на уже готовые ролики .... Этого сделано не было( и дальше учитель продолжает просто давать задание на сомоизучение ( тоже самое делают и другие учителя. Пожалуйста проинформируйте свой педколлектив относительно правильности преподавания дистанционного обучения. Жаль что прикрепить файл с подобными уроками и заданиями некуда, но сами можете проверить кто как работает или не работает.

Відповідь від школи:
Шановна Ольго! Адміністрація школи вже відреагувала на аналогічне звернення одного з батьків, і провела роботу з вчителями математики. В найближчій час у Вас та Вашої дитини з'явиться можливість користуватися пояснювальними відеороліками. Якщо цього не відбудеться, або виникнуть інші питання, пишіть, звертайтеся. Вдячні за співпрацю. З повагою, Адміністрація школи.


Анна 1 Квітня 2020 р.

Добрый день! Хочу прокомментировать ответ от школы к Ивану.

"Були б дуже Вам вдячні, якщо Ви надішлете нам посилання на проведення уроків онлайн в інших школах міста Харкова, розглянемо можливість використати їх в освітньому процесі. Ми вивчали сайти та методичні матеріали інших шкіл і такого не побачили. Будемо дуже вдячні за допомогу!"

Почему родители должны облегчать вам работу? Почему наша школа не может стать примером НОРМАЛЬНОГО дистанционного обучения?! Учитель может записать видео урок, рассказав детям новую тему. Может собрать детей онлайн в вацапе, вайбере, скайпе, Zoom.. Что за бред?! У некоторых родителей помимо домашних дел и заботы и младших детях есть еще работа, которую теперь нужно выполнять из дома.

Відповідь від школи:
Шановна Ганно! Наша відповідь на звернення, що Ви навели як приклад, була написана до подовження карантину і вже не актуальна.
Зараз вчителі нашої школи, як і всіх інших шкіл, намагаються впровадити елементи дистанційного навчання наскільки їм вистачає своїх ресурсів та хисту.
Адміністрація якмога допомагає їм у цій роботі, але і в нас можливості обмежені для того, щоб одразу запровадити повноцінне дистанційне навчання.
У когось із вчителів все одразу виходить, у когось є з цим проблеми. Ми попрацюєм з вчителями, щоб активізували роботу щодо роз'яснення дом.завдань (особливо з математики).
В школі близько 80 вчителів, і нам було б легше коригувати ситуацію з навчанням, якщо б Ви конкретно вказували предмет, клас, вчителя, де є проблеми.
Завіряємо Вас, що зробимо це коректно, щоб не настроювати нікого один проти одного: ані вчителя, ані батьків та дітей.
Сподіваємось на співрозуміння та співпрацю. З повагою, Адміністрація школи.