• Завантажую...

Гостьова книга

Після відправки повідомлення, Вам на вказану пошту (якщо вказано) прийде посилання для підтвердження повідомлення. Анонімні повідомлення публікуватися не будуть. Email адреса та посилання на соціальний профіль буде доступна тільки адміністратору сайту.


Ольга 11 Грудня 2019 р.

Здравствуйте! Добавьте на сайт пожалуйста электронный журнал - родителям как то необходимо контролировать успеваемость ребенка. 21 век все таки)

Відповідь: Доброго дня, шановна Ольго! Ми згодні з Вами, що зараз в 21 столітті ефективніше вести електронний журнал, ніж звичайний друкований. Але, на жаль, це питання на нормативному рівні Міністерством освіти і науки України поки не вирішене. Ввести такий журнал школа може самостійно, але як доповнення до звичайного друкованого журналу. В результаті, класному керівнику Вашого класу доведеться щодня заповнювати 2 журнали: електронний і звичайний, тобто це додаткове навантаження на вчителя, яка оплачуватися бюджетом не буде. До того ж, повинні бути технічні можливості, кошти, щоб заповнювати і зберігати в електронній базі дані про успішність школярів. Тому реалізувати такий проект легше в невеликих школах, у яких в класах небагато учнів. А у великих школах, таких як наша, цей проект реалізувати поки вкрай важко. Дякую за пропозицію, будемо сподіватися, що незабаром це питання вирішиться на рівні Міністерства освіти і науки. Будуть ще питання, звертаєтеся! Адміністрація школи.


Юлия 18 Листопада 2019 р.

Добрый день. Когда же нашим детям откроют гардероб? Директор на собрании обещал в середине октября, вот уже заканчивается ноябрь. Почему дети целый день кроме неподъёмного рюкзака должны носить за собой еще и верхнюю одежду и тяжелую обувь? В чем проблема закончить ремонт? Может нужна помощь прикрутить крючки, так обращайтесь! Очень надеюсь на быстрое решение вопроса

Відповідь: Доброго дня! Ми вибачаємося за проблеми та незручності. Затримка з відкриттям гардеробу була пов'язана з двома непередбаченими технологічними проблемами, що виникли під час ремонтних робіт. На теперішній час вони вирішені, ремонт до кінця цього тижня буде завершено, і з 25.11.2019 запрацює гардероб в штатному режимі. Сподіваємося на співрозуміння. Адміністрація школи.


Олександр 4 Листопада 2019 р.

Добрий день. Скажіть, будь ласка, якщо вчитель іде на курси, а його ніхто не замінює, за рахунок чого буде надолужено пропущені теми?

Відповідь: Шановний Олександре! Нажаль, не завжди з об'єктивних причин вдається забезпечити адекватну заміну з предмету вчителя, що проходить підвищення кваліфікації. В такому разі заступник директора з освітньої роботи намагається максимально поставити після повернення з курсів цього вчителя на заміни в тих класах, де було пропущено навчальний матеріал. Або, якщо не вдається це зробити, вчитель робить перегляд календарних планів, щоб опрацювати з учнями програмний матеріал. Вчителі, як і Ви, батьки, далеко не в захваті від такого вирішення проблем. Зараз іде реформація системи підвищення кваліфікації вчителів, і ми сподіваємось, що вже з 2020 року вищесказане ситуація зміниться на краще. З повагою, адміністрація закладу.


Елена 22 Вересня 2019 р.

У меня вопрос тоже по столовой. В столовой не хватает вилок! То они грязные, то моются. Детям приходится есть ложками даже оладьи. Пожалуйста, закупите вилки, чтоб хватало на всех детей. У меня ребенок уже несколько дней берет свою вилку. Это же ненормально!!!

Відповідь: Уважаемая Елена! Администрация провела работу с сотрудниками пищеблока, сегодня вилок должно хватить всем детям. Если возникнут проблемы, пишите, приходите на приём. Спасибо за информацию. Администрация школы.


Оксана 19 Вересня 2019 р.

И хотелось бы узнать какие ещё есть секции в школе.Очень бы хотелось, что бы это был стенд, что бы ребёнок сам смог выбрать, куда ходить! обратите на это внимание пожалуйста, спасибо)

Відповідь: Уважаемая Оксана! В школе на 2 этаже вывешивается расписание, объявления кружков, секций. На родительском собрании в сентябре родителям предоставляется аналогичная информация. Дополнительно её можно получить от заместителя директора Русановой Татьяны Фёдоровны или охранника школы. Мы постараемся также разместить информацию о секциях на сайте школы. Администрация.