Якщо у Вас є цікава інформація про заклад, про випускників, світлини шкільних років, свої творчі роботи, просимо надсилати матеріали stas_sc58@ukr.net
Після відправки повідомлення, Вам на вказану пошту (якщо вказано) прийде посилання для підтвердження повідомлення. Анонімні повідомлення публікуватися не будуть. Email адреса та посилання на соціальний профіль буде доступна тільки адміністратору сайту.

Елена17 Березня 2021 р.

Уважаемая администрация, у меня письмо возмущения! Почему дети в школе без масок? Заходят в школу, переобуваются, раздеваются, все классы смешиваются и все без масок! Даже технички, которые стоят возле раздевалок с опущенными масками под подбородком! Дети болеют, учителя кашляющие ведут уроки! Пожалуйста, просьба пока только к вам , Александр Анатольевич, наведите порядок! Охранник сидит с отрешенным видом! Пусть контролирует на входе детей и напоминает о масках!

Відповідь від школи:
Шановна Олено! Адміністрація школи врахує Ваші зауваження, додатково проведе роботу щодо контролю за виконанням персоналом та учнями протиепідемічних заходів.
Охоронця школи з 16.04.2021 замінено, з новим працівником проведено відповідний інструктаж.
Будь ласка, якщо ситуація не зміниться на краще, через тиждень проінформуйте нас. Сподіваємось на вирішення проблем!
Адміністрація школи.

Анна11 Березня 2021 р.

Здравствуйте, подскажите, положены ли нам какие-то льготы на взносы? Двое детей учатся в школе, нет отца, в связи с гибелью. Спасибо

Відповідь від школи:
Шановна Ганно! Доводимо до Вашого відома, що батьківські внески здійснюються виключно на благодійній основі, відповідно до Вашого особистого волевиявлення та фінансової спроможності. На жаль, у теперішній складній фінансовій ситуації школа не може нормально функціонувати без Вашої батьківської допомоги, бо бюджетних коштів не вистачає.
За таких обставин, що є у Вашій сім'ї, батьківський комітет рекомендує здавати стільки коштів, скільки можливо. Радимо Вам прийти у зручний для Вас час на прийом до директора з класним керівником, щоб з'ясувати Всі питання, що у Вас виникли, а також розглянути можливості школи, у чому ми можемо допомогти Вашій сім'ї. Дякуємо за небайдужість та співрозуміння.
З повагою, адміністрація школи.

Олена26 Лютого 2021 р.

Здравствуйте, хотим пойти в вашу школу в первый класс, к кому обращатса и когда можно прийти?

Відповідь від школи:
Шановна Олена! Зверніться, будь ласка, до заступника директора з навчально-виховної роботи Плаксіної Оксани Євгенівни з 8.30 до 17.00, яка знаходиться у філії школи за адресою: вул.Гв.Широнінців, 10-в; або за телефоном +380978529757

Стас10 Лютого 2021 р.

Добрый вечер . Можно узнать, когда будет собрание для родителей первоклассников?

Відповідь від школи:
Доброго дня Станіславе! На даний момент ми не можемо вказати точної дати проведення зборів. Чекайте інформацію на сайті школи, а якщо Ви записані у заступника директора Плаксіної О.Є., то з Вами зв'яжуться і повідомлять заздалегідь. Адміністрація школи.

Карина3 Лютого 2021 р.

Доброго времени суток!)
Я родитель первоклассника , хотим в вашу школу)
Как можно узнать мы попали , взяли нас , мы в октябре приносили ксерокопию св. о рождении
Хотелось бы знать попали ли мы к вам ?)

Відповідь від школи:
Шановна Каріно!
Напишіть, будь ласка, ПІБ дитини і Ваш контактний телефон. З Вами зв'яжеться заступник, що відповідає за набір до 1 класів і з'ясує з Вами всі питання. Дякуємо за співпрацю!
Адміністрація школи.