×

Поки світ готується до зустрічі Нового року, наші майбутні випускники обирають шлях до успіху! Сьогодні, 30 грудня 2025 року, на базі ПРУ №138 відбулися інтенсивні практичні заняття з математики для учнів 10-11 класів Харківського ліцею №58.
НМТ — це не страшно, коли ти готовий! Зимові канікули — чудовий час, щоб без поспіху розібратися зі складними рівняннями та геометричними задачами. Наші десяти- та одинадцятикласники залюбки долучилися до занять, продемонструвавши неймовірну цілеспрямованість та жагу до знань.
Безпека та комфорт Завдяки тому, що заняття проходили у приміщенні протирадіаційного укриття (ПРУ), освітній процес був не лише продуктивним, а й цілком безпечним. Жодні зовнішні обставини не завадили старшокласникам зосередитися на підготовці до важливого життєвого іспиту — Національного мультипредметного тесту.
Пишаємося нашими ліцеїстами! Дякуємо учням за активність, а вчителям — за підтримку та змістовні консультації. Віримо, що така наполегливість обов'язково конвертується у високі бали на НМТ-2026!
Гортайте фотозвіт, щоб побачити, як наші математики підкорюють вершини науки!











Коментарі
Коментар відправлено!