Якщо у Вас є цікава інформація про заклад, про випускників, світлини шкільних років, свої творчі роботи, просимо надсилати матеріали stas_sc58@ukr.net

Грант "Метелик"

1 Липня 2019 р. 524

Грант

Ми, представники Ukraine Global Scholars, пристрасно віримо в силу молодих лідерів України, що мають бажання змінювати свою країну. Ми підтримуємо перспективні соціальні проекти української молоді за допомогою гранта "Метелик". Грант, що створено за підтримки Катерини та Сета Манофф, може надавати проектам грошову підтримку до 10,000 доларів.
Проекти, що отримають наш грант, це будуть впливові, здійсненні, та довгострокові ініціативи — тобто ті, що мають найбільшу ймовірність створити «ефект метелика»* в суспільстві, змінюючи Україну на краще.
Отримати грант можна, пройшовши конкурс подання заявок. Нові організації, нові проекти в уже створених організаціях, або плани розширення існуючих програм мають право подати свою заявку та розраховувати на фінансову підтримку з боку засновників гранту.

«Ефект метелика» — термін у природничих науках, запроваджений Едвардом Лоренцом, що позначає явище того, як незначний вплив на систему може мати великі і непередбачувані наслідки де-небудь в іншому місці і в
інший час. В суспільстві «ефект метелика» спостерігається тоді, коли дія однієї людини здатна створити масштабні ефекти в її оточенні або в цілому світі.

Критерії відбору
Ми будемо оцінювати отримані роботи за такими критеріями:

Значимість

  • Чи є можливість трансформаційного впливу проекту у великих масштабах?
  • Чи є метою заявника вирішити критичну національну чи регіональну проблему?
  • Чи пропонує заявник креативне рішення або унікальну пропозицію для певної проблеми?

План проекту

  • Чи є у команди чіткий план щодо використання гранту (цілі, повноцінна команда, графік, фінансовий план)?
  • Чи є докази того, що запропонований план буде здійснений?
  • Чи є вигода запропонованої роботи чіткою та вимірюваною?
  • Чи є проект усталеним та чи підходить до масштабування і / або відтворення? (чи продовжуватиметься корисна дія проекта після того, як грошові кошти будуть витрачені?).

Команда

  • Чи має команда навички та зобов’язання, необхідні для успішного виконання цього проекту?
  • Чи є у команди необхідні партнери, радники або ж адвокати для того, щоб втілити свій план у життя?
  • Чи є у команди усвідомлення про існування інших організацій чи осіб, які займаються вирішенням певної проблеми, і як їхня робота відповідає існуючим ініціативам, що вже працюють на території країни?

Заявку на Грант "Метелик" можна знайти тут.

Як подати заявку
Період подачі заявок починається 01/06/2019 та закінчується 15/07/2019 о 23:59 за Київським часом. Анкети можуть бути заповнені як англійською, так і українською мовою.
Щоб мати право отримати даний грант, лідер проекту має бути громадянином України i школяром старших класів, учнем професійно-технічного закладу освіти, або студентом, що отримуе ступiнь бакалавра, у віці до 35-ти років.
Після розгляду заявок ми оберемо головних претендентів та звернемося до них для надання більш детальної інформації про свій проект і проходження одного - двох інтерв’ю з представниками команди UGS. Отримувачі гранту будуть оголошені у серпні 2019 року.

Є питання? Пишіть metelykgrant@gmail.com