На сьогодні ключовими в суспільстві та системі освіти, зокрема повної загальної середньої освіти, є процес становлення Нової української школи, яка має закласти її новий
зміст на основі формування компетентностей, ціннісних ставлень і суджень дітей та учнівської молоді, необхідних для успішної самореалізації як «особистість цілісна, всебічно розвинена й здатна до критичного мислення, патріот з активною позицією, новатор, здатний з мінювати навколишній світ та вчитися впродовж життя». Виховний процес, як наголошується в Концепції Нової української школи, має стати невід’ємною складовою всього освітнього процесу, проходячи наскрізно як через навчальні предмети, так і систему позакласної, позашкільної роботи.
Виховання по-старому не зможе вписатися в оновлений освітній простір для дітей нового покоління.
У контексті нових викликів, які постали перед країною, педагогічним працівникам необхідно переглянути практику виховної роботи та захисту дітей у закладі освіти: слід зробити все, що допоможе дітям відновити відчуття безпеки; потрібно бути готовими до непростих запитань з боку здобувачів освіти.
Учні мають відчувати, що вчителі готові їх вислухати, допомогти проаналізувати відчуття та досвід. Посилення національно-патріотичного характеру навчання та виховання передбачає використання у виховній роботі з учнями кращих традицій та звичаїв українського народу.
Коломоєць Патріотизм.pdf
Маніленко І..pptx
Мельничук В..pptx
ОСОБИСТА ТА ПСИХОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА ДИТИНИ - Черниш О..pptx
Партнерські стосунки.pptx
виступ Тищенко.docx
всеосвіта_Касілова А..pptx