Запобігання поширенню Covid-19

30 Березня 2020 р. 570

Любі діти!
Згідно з Постановою Уряду України з 13 березня по 3 квітня 2020 року на всій території України запроваджується карантин для всіх закладів освіти.
Використайте цей час для оздоровлення, змістовного відпочинку, але не забувайте й про навчання. Домашні завдання з усіх навчальних предметів для кожного класу буде розміщено у розділі "Домашні завдання".

Міністерство охорони здоров’я України розробило низку рекомендацій, як людині захистити себе від коронавірусної інфекції COVID-19 та запобігти поширенню цього захворювання.
Коронавіруси — це велика родина респіраторних вірусів, які можуть спричиняти захворювання різного ступеню тяжкості: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому. Захворювання, яке викликав новий коронавірус, називається COVID-19.
Відповіді на основні запитання про COVID-19 http://covid19.com.ua
Серед головних рекомендацій МОЗ щодо захисту — часто і ретельно мити руки з милом чи обробляти антисептичними засобами, уникати тісного контакту з тими, хто має
симптоми грипу чи застуди, прикривати рот і ніс під час кашлю та чхання, ретельно готувати їжу.
Більше рекомендацій дивіться в інфографіці від МОЗ України.
Міністерство охорони здоров’я України публікує офіційну інформацію та постійно доповнює матеріали щодо коронавірусної інфекції COVID-19 на своїх офіційних каналах:
вебсайт МОЗ http://www.moz.gov.ua/
сторінка МОЗ у Facebook https://www.facebook.com/moz.ukr/
телеграм-канал Міністерства Коронавірус_інфо https://t.me/COVID19_Ukraine
Telegram-бот МОЗ із відповідями на найпоширеніші питання про коронавірус https://t.me/COVID19_Ukraine_Bot
Із питаннями щодо коронавірусу звертайтесь на Урядову гарячу лінію 1545
Слідкуйте за своїм здоров’ям та довіряйте лише перевіреним джерелам інформації!