• Завантажую...

ВЧИМОСЯ ЖИТИ РАЗОМ

16 Квітня 2016 р. 1691

Вчитель початкових класів, класний керівник 1-В класу, Дейнека Юлія Михайлівна бере участь у реалізації проекту "Вчимося жити разом" на уроках "Основи здоров'я".

Уроки-тренінги проводяться з 01.09.2016 до 23.12.2016 р. Мета тренінгу: сприяти психологічній атмосфері в класі та розвивати в учнів життєві навички, які сприятимуть їх адаптації.

Спільний проект «Вчимося жити разом», що реалізується з Громадською організацією «Дитячий фонд «Здоров я через освіту» у партнерстві з Європейським Союзом і Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), у рамках ініціативи Європейського Союзу «Діти миру» у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Харківській областях у 2016 році впроваджується проект «Вчимося жити разом» (компонента «Освіта на засадах життєвих навичок»).
Основною метою проекту є сприяння адаптації тимчасово переміщених дітей та підлітків у приймаючих громадах довкола зони конфлікту на сході України через розвиток життєвих навичок та надання психологічної та соціальної підтримки дітям та підліткам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні.
У рамках проекту педагогічні працівники за допомогою інноваційних методик створюватимуть сприятливу психологічну атмосферу та розвиватимуть у вихованців і учнів життєві навички, які підвищують у дітей стійкість у складних життєвих обставинах, сприяють їх адаптації у нових навчальних закладах.